• Ново
Ново Мексико Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6 Инчен

Ново Мексико Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6 Инчен

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Обновливи И Може Да Се Мијат Повеќе Пати.Може Да Се Здипли Во Различни Стилови, Навремено И Отпорни На Дамки.Додадете Класичен Допир На Кое Било Место На Поставување Со Овие Full-Заврши Елегантни, Елегантен, Професионални Одделение Табела Салфетки.Да Ги Користите Како Хотел Салфетки, Свадба Прием Салфетки, Ресторан Салфетки, Банкет Табела Салфетки И Како Партија Табела Салфетки.6 (50cm); Висина : 19.Дамка И Отпорен На Вода : Веднаш Да Заличи Јадење Маси, Додека За Заштита На Вашиот Tabletop Од Гребнатини, Вода И Spills.Применливи Прилика г ºThese Крпа Салфетки Не Само што Се Добри За Настани И Деловни Поставки Но Направи Одлична За Домашни Прилагодувања, Како И.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

За производот

Слични предлози