• Ново
KES Крпа Управување со Природни Мермерна База на Т-Форма Рака Крпа Носителот Стојат Нерѓосувачки Челик SUS304 за Бања Суета Countertop Бранеа Заврши, BTH205S20-2

KES Крпа Управување со Природни Мермерна База на Т-Форма Рака Крпа Носителот Стојат Нерѓосувачки Челик SUS304 за Бања Суета

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Надградба Димензии : Вертикална виси простор е 16.6" (422mm), Хоризонтални виси простор е 10.5"(266mm), идеален за бесење стандард рака крпа (MAX.Должина е 31").Мермерна база е 8" (204mm) во дијаметар.Забелешка : ве Молиме да се измери големината на вашата контра област каде што треба да се стави на производот пред купување.Уникатен & Тешка Бројат Мермерна База : Тешка бројат природни мермерна база може да се задржи крпа носителот здрав од ѓубрето.Напомена : база е направен од природни мермер кој во широк спектар на бои и дезени (уникатна карактеристика на секој мермерна база дава убава органски стил и привлечен вкус).Слободна Стои Дизајн : Со тешки пондерирана база, лесно можете да го поставете крпа носителот на било countertop без ѓубрето над.Постојат пет кружни paddings (3m против пролизгување баласт) и може да се држи ги на мермер база за да се спречи хартија носителот се движат од место.Згора на тоа, поместена дното може да се задржи вашата маса без гребнатини.Мулти-Цел : Тоа може да се користи како стилски прилог на секоја соба да се откажам крпи, накит, коса додатоци, или било какви други предмети од кои треба да бидат обесени.Rustproof : Оваа модерна крпа носител е изградена на SUS304 премија одделение од нерѓосувачки челик со мермерна база, заштитата против корозија & рѓа и да се бараат толку едноставно одржување.Погоден за влажна средина, како што се бања и кујна.

За производот

Слични предлози