• Ново
LABOTA 1800+ Парчиња 60 DesignsFrench Маникир Нокти Налепници, Помине Уметност Совети Водичи за DIY Декорација Матрицата Алатки (48 Листови)

LABOTA 1800+ Парчиња 60 DesignsFrench Маникир Нокти Налепници, Помине Уметност Совети Водичи за DIY Декорација Матрицата

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Елегантни и модерни модели дизајн ви направи нокти да изгледаат гламурозно и мода; Добар подарок за вашите најблиски или пријатели.Спецификација : Количина : 48 Листови Облик : 80+ избрани дизајни за различни обрасци : 1. Добро за помине уметност дизајн на вашиот прст, ноктите или пети со редовни гел лак или доградба на акрилни нокти. Направени на добар квалитет на винил, симпатична и стилски модели за прст или пети ноктите; самолепливи направи тоа држејќи се и на вашите нокти. Изберете го винил налепница нежно и го стави на ноктите. Се применуваат база на полски и нека се исуши целосно. Француски нокти налепници доаѓаат со 80+ избрани дизајни како што се цик-цак, нежните бранови, јасни линии, шеврони, срцето, ѕвезди и други.Пакетот вклучува : 36 Листови француски Маникир Помине Уметност Налепници 12 Листови помине vinyls комплет. Нека се исуши и кора од надвор и додадете topcoat кога е сув.Едноставен за употреба : 1.DIY помине desing : Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасна ноктите дизајни.Разноврсна користи : француски помине уметност налепници може да се примени на природни или лажни нокти, добра како и ноктите матрицата или да ја напуштат holo дизајн на нокти, исто така, може да се декоративни налепници за дома.Лесно да се применуваат : работат одлично со редовни, гел лак, или доградба на акрилни нокти, едноставно се држиме помине матрицата дизајн, тогаш лак не би seeps од под.

За производот

Слични предлози