• Ново
2 Унца Алуминиумска Конзерва Тегла Refillable Контејнери 60 ml Алуминиум Завртка Капак Круг Калај Сад Шише за Козметички, Lip Balm, Крем, 12 Компјутери се Зголеми Злато

2 Унца Алуминиумска Конзерва Тегла Refillable Контејнери 60 ml Алуминиум Завртка Капак Круг Калај Сад Шише за Козметички,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Matieral : Алуминиум, Пакет од 12, Боја : Розово Злато, Големина : 2.67 во" кол.x 0.98 во" висина, Капацитет : 2 Унца / 60 ml.На завртката-топ капаци бидете сигурни дека ќе го затегнете го капакот лесно и не ќе може да содржина излегуваат во јавноста надвор.исто така,на заптивка внатрешноста на капакот, исто така, имаше одреден ефект.Овие завртка-топ капаци на контејнери немаат остри рабови, сите рабови се заокружува да се спречи гребење на вашата страна.Широко се Користи за чување на широк спектар на предмети, како усна balms, козметика, примерок садови, усна сјај и други уметност резерви. 100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите. 60 ml Завртка-покрие Алуминиумска Конзерва Тегла, На завртката-покрие капаци бидете сигурни дека ќе го затегнете го капакот лесно и не ќе може да содржина излегуваат во јавноста надвор.исто така,на заптивка внатрешноста на капакот, исто така, имаше одреден ефект, Широко се Користат за складирање на широк спектар на предмети, како усна balms, козметика, примерок садови, усна сјај и други резерви.

За производот

Слични предлози