• Ново
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Носат Музичар

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Носат Музичар

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оваа издржлива, практичен и лесен-за-користење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за повеќе од 1 лице, лесно да се носат на вашето рамо или рачни.Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пари и да се намали загадувањето на животната средина!Внимателно спакувани домашен ручеци не само што може да биде здрав и еко-пријателски избор, но, исто така, може да се намали за трошоците на јадење надвор за вас!Еј!Што чекаш?За здрав начин на живот сакате да се постигне започнува на работа, и доведување вашиот ручек кутии е најдобар и најлесен опција. На ручек торба лесно се вклопува во вашиот двоен слој од не ' рѓосувачки челик бенто кутија со твоите крупните кафе кригла, шише за вода, и многу закуски за денот со простор за резервна.Здраво, Добредојдовте на DEYYA продавница, сакаат да уживаат во добар ден на отворено?Земете го вашиот ручек и оди каде што сакате!Со овој стилски и лесен ручек торба, вашата храна ќе се чуваат свежи со целосно изолирани и трајни патент затворање. Димензии : 9. Оброк пакети се еколошки метод кој може да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и за еднократна употреба пластични садови.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или e-mail на нас, ние ќе ви послужи пријателски!Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

За производот

Слични предлози