• Ново
MaMacool Јога Мат Гроздобер Мапата Елементи Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

MaMacool Јога Мат Гроздобер Мапата Елементи Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Поскап но вреди.Грижа Инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Сува станот.3 lb (Приближно).TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Ви благодариме за вашето разбирање.Подолг и поширок од редовните јога душеци, идеален речиси за секого.Ние се осигура стил е иста како што е прикажано на слики.Совршена Изведба : 1/4" во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите ниво јогиите.Око-фаќање на моделот : Уникатен дизајн, веднаш да ги споделите со вашите јога мат стане фокусот на вниманието.Лесни&Дебели Јога Мат : Овие лесни вежба јога душеци се екстра-дебели за дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес рутина.Ако јога мат има проблеми со квалитетот, исто така, ние ќе рефундирање на безусловно.Pls не се изложени на сонце за подолг период на време.Големи Димензии : 72"x 24"Дебелина : 1/4"; Тежина : 2.Ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Уникатен Дизајн и Анти-пропадна : Јога мат карактеристики леплива не се лизга назад за влеча и контрола и уникатен дизајн на површината за да бидете мотивирани и фокусирани.Двоен слој структура дизајн обезбедува оптимална потпора, одлична амортизирање и двострано не се лизга текстура, најдобро е погодна да се практикуваат многу форми на Јога.Нашата мисија е да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.Нашите душеци доаѓаат со бесплатен торбичката и рака,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.

За производот

Слични предлози