• Ново
Современите Злато Полиран/Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Носителот Премиум Стои Чистење Со Четка Додатоци (Бранеа Злато)

Современите Злато Полиран/Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Носителот Премиум Стои Чистење Со Четка Додатоци (Бранеа

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

Функција : брусен злато третман,луксузен изглед,многу стилски,круг desgin,да зачувате простор и можат да бидат поставени во секој агол.Солидна Квалитет : задебелена високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал, со мулти-слој electroplating третман на површината,со силна отпорност на корозија,.Моден Дизајн : и модерни и ретро бањи се погодни за употреба.Злато никогаш не е надвор од тој датум.Боја : golden Material : 304 од не ' рѓосувачки челик structure Style : модерна круг,изградена во пластични ракав.

За производот

Слични предлози