• Ново
Обичај Персоналните Ѕвезденото Небо Прозорецот Третман Valance за Кујна, Спална соба Дневна Соба Подрумот Деца Момче Бебе бебе соба Спална соба Род Џеб Издржливост Topp

Обичај Персоналните Ѕвезденото Небо Прозорецот Третман Valance за Кујна, Спална соба Дневна Соба Подрумот Деца Момче Бебе

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПРОЗОРЕЦОТ ТРЕТМАН VALANCES ТЕКСТ ДЕЛ МОЖЕ да СЕ ИЗМЕНУВААТ : Можете да изберете текст на нашата шема, или може да обезбеди било кој текст што сакате, како што се вашето дете е името, итн.ГОЛЕМИНАТА МОЖЕ да СЕ ИЗМЕНУВААТ : 52"W X 18"L,58"W X 18"L,58"W x 14"L,56 W x 16"L 2"ЗАГЛАВИЕ. 2.5" прачка џеб слајдови лесно на вашиот завеса прачка за брза инсталација.НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА : Ова valance, со нејзината практична назад поставата и мек материјал, ажурирања на изгледот на вашиот дом, веднаш во уникатен начин.Тоа е исклучително разновиден и ќе liven до секој дом décor.Обеси во вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна, или секоја соба дека треба совршена.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Една valance.Исклучително мека на допир.Изработени од 100% полиестер.За НЕГА на НАСТАВА : Нашата завеса глави се лесен за одржување и чистење.Тоа може да биде машина за измиени во ладна вода и се сушат на ниска температура.Во исто време, тоа може да се измазнети пеглање со пареа.Персоналните децата valance завеси не се само уникатен подарок за децата од родителите, но исто така најдобар декорација за детските соби.Тоа ќе биде уникатен присуство дома.Спречување на светли зраци на сонцето повреда на очите како што мие и сува јадења, и го постави малку на оддалеченост од вашите соседи.Valance : 52" x 18" 58" x 18",58" x 14",16" x 56".Материјал : 100% полиестер. 2.5" прачка џеб одговараат за повеќето прачки во пазарот што го прави лесно да се движите завесата valance заедно прачки.

За производот

Слични предлози