• Ново
Термос Шолја Симпатична Рак Вакуум Изолирани Шише за Вода 16Oz Термо Кригла За Мажи Жени

Термос Шолја Симпатична Рак Вакуум Изолирани Шише за Вода 16Oz Термо Кригла За Мажи Жени

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршено се вклопува во устата на куп и не течење на вода. 100% , без да BPA.Дали ви се пешачење, возење велосипед или фитнес, јога, вежби, патување, кампување, училишни и канцелариски работи, овој термос е вашиот најдобар избор.Надвор од кригла има заштитна маска состои од два слоеви на cowhide, која е не се лизга мека и лесно да се зафат.Кожа Outside The надвор од кригла има заштитна маска состои од два слоеви на cowhide, која е не се лизга мека и лесно да се зафат.

За производот

Слични предлози