• Ново
НАУТИКА Урбани Smart Кафе Гимнастик, Паметни Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Гимнастик Интелигентни Температура на Екранот, Отворен и Затворен, Ч?

НАУТИКА Урбани Smart Кафе Гимнастик, Паметни Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Гимнастик Интелигентни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

LED екранот се менува боја, со температура.Можете да знаете на температура, со лесно тапкање врвот на гимнастик.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : носиме погодно преносни шише за вода било каде во било температура состојба.Вашиот ладни пијалоци ќе остане совршено разладени, за период до 24 часа, вашето кафе или чај, ќе остане топла до 12 часа.Smart шише за вода е идеален за надворешна употреба спорт, канцеларија, плажа, училиште, пикник, жешка јога, пешачење, кампување, велосипедизам, трчање, одење, теретана, фитнес, итн.

За производот

Слични предлози