• Ново
Заштитни Случај со Watch Бенд Компатибилен за Apple AirTag, Силикони GPS Следење на Рака на Воздухот Ознака Случај Локатор Маска, Анти-Изгубени Wristband за Деца Бебе Дете Децата

Заштитни Случај со Watch Бенд Компатибилен за Apple AirTag, Силикони GPS Следење на Рака на Воздухот Ознака Случај Локатор

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Високо-Квалитетни Материјали】Го види бенд заштитни случај е направен од силикон.Пот-доказ, отпорно на гребење и перат.На уникатен процес го прави случајот повеќе кожа-пријателски. 【Компактен & Lightweigh】 : Уникатен силикони watchband случај компатибилен за airtag, со поголема флексибилност и потесен ширина, мека свитливи силиконски материјал обезбедува удобен и нежно чувство за вашиот зглоб. 【Целосна Заштита】 На airtag заштитни случај е интегриран со бендот.Цврсти и меки силиконски материјал има одлична тапацир за заштита на вашиот уред кога падна.Во секојдневна употреба, никогаш не ќе мора да се грижите за тоа испаѓање. 【Совршена Големина】По повторува за истражување и испитување, големината на производот може да биде совршено компатибилни со airtag.Лесно и директно инсталирање и отстранување на копче. 【Уникатен Дизајн】Вратоврска боја wristband заштитни случај дизајн за airtag, Анти-изгубени Анти-падот мали димензии, лесно да се носат.Погоден за деца деца деца, момчиња, девојки, млади, стари лица итн.

За производот

Слични предлози