• Ново
Aphogee Балансирање Крем, 8 Fl Мл

Aphogee Балансирање Крем, 8 Fl Мл

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Земја на потекло сад.Пакетот димензија на производот е 3.1 cm L x 4.8 cm W x 16.8 cm H.Пакетот тежината на производот е 8 унци.Додава сјај и сјај на косата.APHOGEE Балансирање крем, Содржи ексклузивни Prop Hytamine комплекс.Сериозни грижи & Заштита.APHOGEE производи се p H оптимизиран за максимални резултати и ги содржат нашите ексклузивни Prop Hytamine комплекс, искористување прецизни нивоа на протеини за сила, омекнување за сјај и humectants за мекост.APHOGEE Балансирање крем помага да го направите мекост и еластичност за сува, кршливи косата.Се користи како навлажнувачки клима уред и како втор чекор на APHOGEE две-чекор протеини третман.Употреба на влажна коса за одржување на влага, detangle и подобрување на управливост.Се применуваат liberally да влажна коса по shampooing.Масирајте нежно во косата и скалпот.

За производот

Слични предлози