• Ново
GLOSO Водоотпорен IP67 Морски Авто Камион Hi-Amp Коло Прекинато E99 (25A, Површинска Монтажа)

GLOSO Водоотпорен IP67 Морски Авто Камион Hi-Amp Коло Прекинато E99 (25A, Површинска Монтажа)

DEN 718.80
Износ
Во продавницата.

25 A; 1/4"-28 навој studs, Стандард Површината Планината.GLOSO E9 Висока Amperage Еден Пол Термички прекинувачи - 1 Пакет.IP67 Водоотпорен Оценет SAE J1625; ABYC E-11; SAE J1171 (Палење Заштитени); UL1077*.

За производот

Слични предлози