• Ново
Премиер-Линија 9121141 Машина Завртки, Метрички, Рамна Глава, Филипс Диск, М4-0.7 X 10ММ, Цинк Позлатен Челик, 25-Пакет

Премиер-Линија 9121141 Машина Завртки, Метрички, Рамна Глава, Филипс Диск, М4-0.7 X 10ММ, Цинк Позлатен Челик, 25-Пакет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Големина : M4 X 0.7 10ММ.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.

За производот

Слични предлози