• Ново
AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad Про 10.8 Таблета Случај Лесни Мулти-Агол Стои Покрие СТП Кожа Задниот Поклопец за Заштитник на целото Тело Солиде?

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави за Huawei MatePad Про 10.8 Таблета Случај Лесни Мулти-Агол Стои Покрие СТП Кожа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ротација функција : 360 степени ротирачки структура во случај на флексибилни хоризонтален и во вертикален гледање.Целосна Тело за Заштита : случајот направени од премиум трајни СТП Кожа надворешноста и мека микрофибер обвивка.)Достапни во различни светла и забава бои.Еластична бенд има таблета затворени безбедно додека сте во движење.-Ротирачки structure Making тоа едноставно да се транзиција помеѓу хоризонталните и вертикалните опции, оваа функција ви овозможува за повеќе гледање флексибилност, додека одржување на вашиот уред во случајот.Компатибилен Модел : за Huawei Mate Pad Про 10.По-продажбата на Услугата : Достапен во различни светла и забава бои.

За производот

Слични предлози