• Ново
12 Стилови Божиќ Снегулки Помине Налепница Божиќ Налепница Целосна Заврши Помине Уметност Празник Само Лепило Вода Decals Налепници Лажни Нокти Помине Додатоци Нокти

12 Стилови Божиќ Снегулки Помине Налепница Божиќ Налепница Целосна Заврши Помине Уметност Празник Само Лепило Вода Decals

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Соп до вода со хартиена крпа и удар сува 5.Боја: Multicolor Употреба чекори : 1. Moisten ноктите,се држи моделот на позиција 4.Капа со јасна лак и удар сува.[Стилски нокти налепници] - овие Божиќ нокти налепници се дизајнирани околу елемент на Божиќ, како снег и повеќе, привлечни и смешно, многу погоден за вас да го украсите вашите нокти на Божиќ или зима, со што пријатно расположение. [Лесен за употреба] -нашите лак обвива се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, без било каква непријатност на вашата прекрасна ноктите; Доволно големини се предвидени, можете да изберете големини според вашиот сопствен ноктите, погодна за двете природни или вештачки нокти.Пакет Содржина : 12 стилови, 10 налепници за секој стил.

За производот

Слични предлози