• Ново
6 Лист Црна и Бела Пеперутка Помине Уметност Налепница Лепило Ѕвезденото Небо Сонце Pegasus Ѕвезда Месечината Дизајн Шарм Декорација DIY Поставите Пролет Пеперутка Дек

6 Лист Црна и Бела Пеперутка Помине Уметност Налепница Лепило Ѕвезденото Небо Сонце Pegasus Ѕвезда Месечината Дизајн Шарм

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Количина : ќе добиете 6 Sheet различни стилови на црни и бели нокти ѕвезда месечината налепници, црна и бела боја пеперутка стил ноктите DIY помине декорација.Дизајн : вкупно шест црни и бели ѕвезди, месечина, пеперутки и ретро мистериозен нокти налепници, со самолепливи дизајн.Материјал : Црна и бела пеперутка нокти налепници се изработени од еколошки материјали, не-токсични и безопасно, и може да се користи и од страна на возрасните и на децата.Лесен за користење : ретро-стил нокти налепници се дизајнирани со лепило подлога, едноставен за користење, само тргни исклучување на моделот и се држи на ноктите, не ограничувајќи се на сите видови на вештачки нокти, природни нокти, на доградба на акрилни нокти, УВ гелови.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да го консултирате со клиентите, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Производ 6 Sheet црно и бело ѕвезденото небо месечината нокти налепници помине декорација додатоци погоден за сите видови на вештачки нокти природни нокти на доградба на акрилни нокти УВ гел лак во Боја : црна и бела боја Количина : 6 Sheet Големина : 8.3*13.2 cm тоа Како Да го Користите : 1 : Чисти ноктите 2 : Изберете го саканиот модел и да го отстраните со помош на пинцета 3 : ставете ги на моделот на ноктите 4 : се Применува горниот слој на ноктите за заштита на моделот од паѓање.

За производот

Слични предлози