• Ново
Пеперутка Помине Фолија Флорални Помине Уметност Налепници со Tweezer Adhensive Трансфер Помине Decals Цвеќиња Пеперутка Лист Жиг DIY Шарени Пеперутки Нокти Налепници Нокти С

Пеперутка Помине Фолија Флорални Помине Уметност Налепници со Tweezer Adhensive Трансфер Помине Decals Цвеќиња Пеперутка

DEN 188.40
Износ
Во продавницата.

Овој НОВ Батерфлај Помине Уметност Шарени собата е многу погодна за 3 D nair уметност, рамни помине уметност, Уметности боја на позадина coior на ноктите и сув излезе. 2. Ги собереш на филмот на производот од страна на tweezer 3. Изберете и Организирате вашите нокти стил 4. држи моделот во позиција каде што ви се допаѓа. 5. Капа со јасна лак и удар сува.

За производот

Size:
9*6cm/pcs(3.5 x 2.4 inch/pcs).

Слични предлози