• Ново
fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Google Пиксели 4а - | произведени во Германија | парична Казна Напа Кожа Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чистењ?

fitBAG Победи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Google Пиксели 4а - | произведени во Германија | парична Казна Напа Кожа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Секоја торбичка е единствена точка и рачно изработени професионално само за вас.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Handsewn да се совршено да се вклопи во Google Пиксели 4а-само.Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Google Пиксели 4а-Поединечно рачно изработени од кожа занаетчии 100% произведено во Германија Заштита и чистење на функцијата поради самостојно развиена high-end microfibre 2 години Гаранција Дали користите некој дополнувања на вашиот телефон веќе?Ако имате било какви желби, за пример, ако сакате да sleeve кој одговара на вашиот уред, со дополнителни случај, браник или слични - ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите.

За производот

Слични предлози