• Ново
U-ехо Стап-на Кредитна Картичка во Држачот со Телефонот се Залагаме за Назад на Мобилен Телефон, Кожа Лепило Кредитна Картичка Паричник, Компатибилен со Повеќето мо

U-ехо Стап-на Кредитна Картичка во Држачот со Телефонот се Залагаме за Назад на Мобилен Телефон, Кожа Лепило Кредитна Картичка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СИЛНИ ВНАТРЕШНИ работи ЗАФАТ - Не се Лизга Внатрешни работи Зафат се задржи Картички Цврсто во Рамките на U-ехо Карта носителот.и не е лесно да се падне кога е вметната.ДЕСКТОП ТЕЛЕФОН СТЕНД - задната страна на картичката во држачот изградена-во фолија овозможува тоа лесно се деформира во во телефонот стои.вграден-во магнет ќе го привлече фолија за да се направи рамна кога вие не треба да телефон застане.Ова исто така се користи за автомобил загради.СИЛНА ЛЕПЛИВОСТА - Користење на силно лепило може да се вметнат многу пати и не оставајќи траги, уште доби цврсто pasting.ПОФИНИ КОЖА На високо-квалитетна кожа ткаенина не е лесно да се оштети, со исклучителна високо-одделение за шиење изработка.U-ЕХО ПО ПРОДАЖБА на - Секое прашање feely контактирајте ја нашата по продажба на тимот преку пошта, ќе биде да одговори во рок од 24 часа.

За производот

Слични предлози