• Ново
Ledy Champswiin Лето Унисекс Бебе Момче Девојка Romper Солидна Ребрести Jumpsuit Кратко Sleeve Облека Еден-Парче

Ledy Champswiin Лето Унисекс Бебе Момче Девојка Romper Солидна Ребрести Jumpsuit Кратко Sleeve Облека Еден-Парче

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Еден Гради затворање.Љубезно ве молиме да се мијат одделно или со светло-обоени алишта. ❤Пакет Листата : 1pc унисекс бебе кратко sleeve romper.Љубезно се однесуваат на детални големина информации пред купување. ❤Материјал : Памук.Многу мека ребрести памучна ткаенина, кожа-friendly и удобен за детето да се носат, без никаква штета на кожата. ❤Симпатична Ребрести Дизајн : цврсти неутрален бебе romper, дизајниран со една гради, краток ракав и членови на екипажот деколте. ❤Повод : погоден за бебе секојдневно, како што се преземање на фотографија, играње надвор како плажа/одмор/парк/на отворено родител-дете активности. ❤0-18 Месеци Унисекс Бебиња се Достапни : available : ова romper е погодна за 0-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, 12-18 месеци млади момчиња и девојки.Големина на Табела : Ознака 70 Препорачуваме Возраст : 0-6 Месеци Romper должина : 46cm - 1/2 Биста : 24cm Ознака 80 Препорачуваме Возраст : 6-9 Месеци Romper должина : 49cm - 1/2 Биста : 25cm Ознака 90 Препорачуваме Возраст : 9-12 Месеци Romper должина : 52cm - 1/2 Биста : Ознака 26cm 100 Препорачуваме Возраст : 12-18 Месеци Romper должина : 55cm - 1/2 Биста : 27cm.

За производот

Слични предлози