• Ново
Младата Деца Бебе Девојки И Момчиња Врвот Основните Обичен Кавга Jumpsuit Romper Обичните Летната Облека

Младата Деца Бебе Девојки И Момчиња Врвот Основните Обичен Кавга Jumpsuit Romper Обичните Летната Облека

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Рака Мие Само.Материјал : Памук,Супер слатки, удобно , Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа.Специјален дизајн : на Располагање во 5 бои : Бела,Розова,Сина,Жолта,Вино Црвено.Simpy и Удобен Стилови,Износени Ракав,Обична Romper Даде на Вашата Творечка имагинација,Можете да го дизајн било шема или зборови за да ги искажете вашата љубов за вашето бебе.Повод : Погоден за играње надвор, роденден,бебе туш, крштевки,свадба,бебе фотографија,секојдневно носење, семејството ден или секоја прилика ,уникатна и привлечна.Предвремени Затворање на Дното.Машина за миење или рака мие достапни.Сите ја сакаме оваа облека.тоа е летно задоволство.Пакетот Вклучува : 1x Romper+1x Headband.Ако имате било какви прашања со нашите romper за девојки, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.Спецификација Материјал : 100% Органски Памук Применливи пол : Новородено Бебе Девојка,бебе Момчиња Ракав Стил : Износени Ракав Боја : Бела/Розова/Сино/Жолта/Вино Црвено Големина : 0-6 Months/6-12 Months/12-18 Months/18-24 Months Големина на Табелата, Големина на 70 Години,Врвот 38cm,Биста*2 24cm,Возраст за 0-3 Месеци Големина 80,Врвот 40.5 cm,Биста*2 беа 25,5 см,Возраст за 3-6 Месеци Големина 90,Врвот 43cm,Биста*2 27cm,Возраст 6-12 Месеци Големина 100,Врвот 45.5 cm,Биста*2 28.5 cm,Возраст за 12-18 Месеци.

За производот

Слични предлози