• Ново
WENH Крпа Полици Креативност Крпа Носителот Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик 2 Куки Крпа Полица со Крпа Бар Носителот и Куки,50Cm (Боја : 60cm)

WENH Крпа Полици Креативност Крпа Носителот Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик 2 Куки Крпа Полица со Крпа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Нови Слоевит Дизајн.Овој Дизајн се Избегнува Редење на Крпи и Остарел Мирис.Покрај тоа, Ограничен Простор Може да Биде Целосно Искористена.Да Зачувате Простор.Дупка-Бесплатна Инсталација.Избегнете Оштетување на Ѕидот.Едноставна Инсталација.Изработен од Алуминиумска Легура Материјал, Лесни.и Може да носи Тежина од Околу 30 Kg Product Име : Крпа Железнички Бар Bathroom Material : Големина : 40/50/60 Cm Style : Layered Suitable За : Купатило, Кујна, Бербер, Тоалет, Хотел, Corridor Beaweight : 30 Kg You Може да се Добие : 1*Крпа Железница.

За производот

Слични предлози