• Ново
Сојузничките Месинг P-230-24-TS Цевковод Колекција 24 Инчен Ѕид Монтирани Крпа Полица, 24, Антички Бронза

Сојузничките Месинг P-230-24-TS Цевковод Колекција 24 Инчен Ѕид Монтирани Крпа Полица, 24, Антички Бронза

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Боја координирани монтажа хардвер вклучени.Како резултат на тоа, Цевковод додатоци изгледа страшно во современите и традиционалните бањи, прав соби и кујни.Оваа крпа полица дава индустриски изгледот на цевководни фитинзи додека меша во потполност со современите и традиционалните бања оркестарот.Заштитени со користење на многу издржливи во прав грб.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни и ' рѓа-слободен перформанси.Кујна додатоци вклучуваат ѕид-монтирани, под-the-counter, и контра врвот кригла носители и хартиена крпа на сопствениците.Ѕидот-монтирани крпа полица од Сојузничките Месинг надградби вашите бањи изглед.

За производот

Слични предлози