• Ново
Gedy Gedy HI31-13 Слободни Стои Крпа Стојат, Хром

Gedy Gedy HI31-13 Слободни Стои Крпа Стојат, Хром

DEN 2165.76
Износ
Во продавницата.

Рацете се 13.5 инчи долго.Рацете се поединечно материјал подвижен.На база висина од 1 инч, на длабочина од 7 инчи, и ширина од 11.5 инчи.Земја на Потекло : Италија.Дувачкиот слободни стои крпа да стои Хром финиш.Произведено во Италија.Боја : Хром UPC : 638845237482. Gedy колекција.

За производот

Слични предлози