• Ново
TraveT Ротирачки Крпа Рек Преносни Кујна Бања Самостојна Крпа Носителот Бања Прибор

TraveT Ротирачки Крпа Рек Преносни Кујна Бања Самостојна Крпа Носителот Бања Прибор

DEN 215.52
Износ
Во продавницата.

Прекрасен изглед : модерен минималистички стил, совршен за хотели и семејства.Крпа Стојат : туш крпа за носител со 4 столбови за подобар поделба.Лесен за инсталација : удар-бесплатно, без потребни алатки, и монтирани на рамна површина.Стилски облини на ѕид-монтирани крпа складирање додадете контакт на декорација на било бања или дома décor.Идеален за сушење и виси крпи, тоа е исто така погоден за бесење на кошули, панталони, фустани и други облека.Производи : Пешкир Rack Material : ABSSize : должина, ширина и висина се во врска 12.20*4.33*0.71 инч.Должината и ширината се за 2.83*2.83 инч.Грешка е за 0.39 инч.Пакет се Вклучени : 1pcs Function : едноставен за инсталација, без потреба за дупчење, повеќе погодно.Идеален за бесење и завршувањето на лицето крпи, бања крпи и Посебна облека на крпи за да ги направи поздрава и придружба вас и вашето семејство.

За производот

Слични предлози