• Ново
Cabilock Панда Крпа Виси Рек Traceless без Дупка Виси Полица за Бања Дома

Cabilock Панда Крпа Виси Рек Traceless без Дупка Виси Полица за Бања Дома

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Таа го спасува вашиот дом место совршено.Погоден за домашни, бања и сл.ABS и пластични материјали се лесни и издржливи.Тоа задржува вашата крпа суви и чисти, и вашиот дом чисти.Панда дизајн со исклучителна детали го прави атрактивен и симпатична, добра декорација за вашиот дом.Description This виси решетката е направен од висок квалитет на ABS и пластични материјали, тоа е многу издржлив и лесен.таа го спасува вашиот домашен простор.Traceless дизајн со исклучителна детали прави тоа практично, го штити вашиот ѕид од оштетување и можете да го инсталирате лесно.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : ABS и пластика - Size : приближно 13.5x15x3cm.- ABS и пластични материјали се лесни и издржливи.- Погоден за домашни, бања и сл.- Тоа задржува вашата крпа суви и чисти, и вашиот дом чисти.- Таа го спасува вашиот дом место совршено.- Traceless дизајн е практична, можете да го инсталирате лесно.- Панда дизајн со исклучителна детали го прави атрактивен и симпатична, добра декорација за вашиот дом.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x виси решетката.

За производот

Слични предлози