• Ново
Мојот Прв Велигден Новородено Бебе Момче Romper Качулка Jumpsuit Едно Парче Облека Сет

Мојот Прв Велигден Новородено Бебе Момче Romper Качулка Jumpsuit Едно Парче Облека Сет

DEN 261.12
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Машина За Миење. ❤【Материјал】 : Памук Мешавина, висок квалитет мазна и мека ткаенина.Не му наштети на бебето е деликатна кожа.Кожата friendly и удобен.Машина перат (миење внатре кон надвор во ладна вода, собори сува на ниска температура). ❤【Дизајн】 : Новороденче Велигден romper bodysuit едно парче jumpsuit облека.Мојот Прв Велигден писма дизајн.Мрачно и долг ракав и зајакот печатени дизајн.Предвремени затворање им помогне на бебето полесно промена на пелена.Две бои за избор : Сина и Розова. ❤【Прилики】 : Совршен за 2021 Велигден, домот на партијата, фотографија и кои било други специјални прилики. ❤【Големина】 : Новороденче, 0-3 Months, 3-6 Months, 6-9 Months, 9-12 Months.Детали доставени информации опис на производот. ❤【Пакет се вклучени】 : 1x Долг Ракав Romper Качулка jumpsuit.

За производот

Слични предлози