• Ново
Luxrite A15 LED Сијалица 40W Противвредност, 7W, 3000K (Мека Бела), 600 Lumens, Ограден Тела Оценет, Dimmable Тавански Вентилатор Светилки, E26 Медиум База, УЛ Наведени - Внатрешна и Надворе

Luxrite A15 LED Сијалица 40W Противвредност, 7W, 3000K (Мека Бела), 600 Lumens, Ограден Тела Оценет, Dimmable Тавански

DEN 574.80
Износ
Во продавницата.

Секој a15 сијалица трае 4x подолго од традиционалните 40 W блескаво светилки.НАЈСВЕТЛИОТ - ви Даваат 600 lumens на јасни, квалитет осветлување која е совршен за секој атмосфера и посветла од вашата стандардна 40 вати светилки.Штедење ЕНЕРГИЈА - намалување на нивото на електрична енергија употреба од страна на 82% кога ќе го замените вашата 40 вати блескаво сијалица со 7 вати A-15 LED сијалица.СИГУРЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ - Нула треперење на светлината, нула задоцнување, и нула грижи со a15 dimmable LED сијалица која обезбедува висок квалитет на надворешно и внатрешно осветлување.

За производот

Слични предлози