• Ново
24 Листови Акварел Мастило Помине Уметност Налепници Цвеќиња+ Црна Цвет Дизајн Вода Трансфер Дизајн Совети Decals Комплет За Нокти Тетоважи Маникир Декорација

24 Листови Акварел Мастило Помине Уметност Налепници Цвеќиња+ Црна Цвет Дизајн Вода Трансфер Дизајн Совети Decals Комплет

DEN 88.56
Износ
Во продавницата.

24 Листови Помине Decals,Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decal - пеперутка, цвеќе, листови, срцето ект (различни модели).Многу дизајни за да изберете од.Нашите налепници се добар избор за уникатен помине оркестарот.МНОГУ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Буквално трае 20 секунди по ноктите.Нема повеќе комплексни сликарство!.ДОЛГОТРАЈНИ - Овие тетоважи, ќе траат со недели или колку што вашиот полски останува на!.КРЕАТИВНИТЕ-ги Задоволи вашата страст и креативноста на вашите нокти. 24 Листови Помине Уметност Налепници Акварел Вода Трансфер Decals Цвеќиња DIY за Совети од Тебе Effect Nails Примена : 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите и сув излезе.2. Отстрани филмот на производот,отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди.3. Moisten ноктите, се држи на patter во позиција.4. Соп до вода со хартиена крпа и удар сува.5. Капа со јасна лак и удар сува.Ние се обезбеди добар испорака услуга, ќе се испраќаат по препорачана пошта со следење на број предвидени.И во комбинација превозот услуга достапна.

За производот

Слични предлози