• Ново
Dijianong 26cm Кујна Партал Хартија Складирање Рек Држач за Пропелер Ткиво се Тркалаат Крпа Рек Тоалет Тоалет и Мијалник Вратата Виси Кука од Нерѓосувачки Челик (Боја : 1pcs

Dijianong 26cm Кујна Партал Хартија Складирање Рек Држач за Пропелер Ткиво се Тркалаат Крпа Рек Тоалет Тоалет и Мијалник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Крпа носителот изградена од страна ,обезбедување на квалитет и долговечност.Силна adhesiveness и штити од вода.Високо-квалитетни материјали : тоалет хартија носителот има функција на анти-бледнее,кој е најдобриот избор за влажни места, како што се кујни и бањи.Се препорачува да го оставиме тоа на 24 часа пред виси било какви објекти.Квалитет на услуга : долгорочно по-продажбата на услугата,ако не сте задоволни во рок од 30 дена по добивањето на нашиот бања пешкир багажник,ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Совршен gadget.Крпа Род Носителот само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.

За производот

Слични предлози