• Ново
Нинџа Foodi Делукс Се Пече Комплет, 6.5 & 8-Qt, Сива

Нинџа Foodi Делукс Се Пече Комплет, 6.5 & 8-Qt, Сива

DEN 839.76
Износ
Во продавницата.

Три тави да се прошири вашиот печење способности.Мулти-цел пан за јадења и торти.Појасни пан за пици, quesadillas, и зеленчук.Леб пан за леб.Компатибилен со 6. 5 qt и 8 qt Нинџа foodi.Дали сакате да се направи шампанско јадења и меки колачи со мулти-цел тавата, за да одмрзнете и јасни храна, како пица или зеленчук со појасни пан, или едноставно да се пече вкусна банана леб и со леб пан, Овој комплет има се што ви треба да се прошири вашата храна е печење способности.

За производот

Слични предлози