• Ново
МИ се ДОПАЃА 8A Бразилецот Тело Бран Човечка Коса 3 снопови(141414,300g,Ombre Русокоса Боја T1b/27) Необработени Бразилецот Премиум Тело Бран Човечка Коса на Екстензии за Црни ?

МИ се ДОПАЃА 8A Бразилецот Тело Бран Човечка Коса 3 снопови(141414,300g,Ombre Русокоса Боја T1b/27) Необработени Бразилецот

DEN 1310.88
Износ
Во продавницата.

●Коса Материјал : Намалување од Еден Млада Дама директно, Полн Cuticle, Без пролевање ,Не метежот, Нема Вошки, Без Хемиски.Сè Ќе Се Реши Наскоро!За Човечка Коса Ткае ■(1) Бренд Име : МИ се ДОПАЃА Косата ■(2) Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Тело Бран Коса Снопови ■(3) Материјал Одделение : 8 A Богородица Човечка Коса Екстензии ■(4) Боја на Коса : #T1b/27,Ombre Црна до Русокоса,Може да се Бојадиса и Избелени да Било Бои.И Ние Ќе ви Обезбеди Најдобра Услуга на Клиентите за Вас,ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Ако Имате Било какви Други Прашања. ●Коса Име : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса.Сите Cuticle Една Насока, Со Висок Квалитет, Нема Метежот, Без Пролевање.Слично на тоа,На Подолг Коса е Потенка, Изгледа Како да,Ако сакате погуста или треба подолго коса,Ќе е подобро да се користи 4 снопови. ●Губење на Квалитетот : Двоен Машина Weft ,Дебели,Жив ,Нема Spilt Завршува,Висока еластичност & Жив, Тесни & Уредни, Метежот & Пролевање Слободен,Изгледа, Повеќе Убави и Уредни.

За производот

Слични предлози