• Ново
Шопинг Количка навлака Море Urchin Покриен со Трње Висок Стол Покритие за Бебе Девојка Обновливи Шопинг Количка Корица Еластичен столче Опфаќа за Бебиња Момче го Шти?

Шопинг Количка навлака Море Urchin Покриен со Трње Висок Стол Покритие за Бебе Девојка Обновливи Шопинг Количка Корица

DEN 576.00
Износ
Во продавницата.

◆Лесен за Употреба : се Направени од високо еластичен материјал, тоа само треба 5 секунди за да го носат нашите старечки маска или да се покрие шетач. ◆Совршен Бебе Туш Подарок : Одлична за момчиња и девојки, најдобри унисекс подарок за бебето тушеви или едноставно одличен подарок за секоја мајка да биде нови мајки.38 во отворањето, одговара најмногу автомобил седишта и нега мајки.55 во широк и 13.Покрај тоа, се протега преку целиот столче додека се уште не што ќе ви овозможи да погледнеме на вашето бебе од празнината на врвот. ◆Разноврсна опфаќа : покритие може да се користат како медицински сестри маска,доењето маска,бебешко столче маска,бебе carseat крошна,шетач маска,шопинг количка корица, висок стол маска, превозникот sunshade маска, ќебе, и др.Страшно материјал на поклопецот ќе ви наштети на бебето.◆Премиум Ткаенини : Ткаенина е полиестер и spandex се вклопуваат,е многу мек, флексибилен и да се дише.♥Мулти употреба ♥Безбедно ♥Стилски.Предизвик за доење мајка.34 во долг * 27.Бебето ќе треба вашата хранење и на секое место.Не ремени или сврзувачки елементи кои се вклучени; лизга над било облека во секунди!Можете исто така да го користите овој како шопинг количка корица да ги задржи вашето бебе е малку раце се чисти, блокирање надвор ветрот и прашина од добивање во вашето бебе очите.Ова е хит дар на бебе туш партија, и ќе го расте заедно со бебето, се користи во повеќе различни начини.Многу мајки го носат како шамија или shawl и да ја претвори во privacy protection покрие во секунди.

За производот

Слични предлози