• Ново
15x5 Црна Обланда Главата Структурни Заостануваат Завртки. Се користи за Дневник за Изградба, Дрва на Кадрирање, Ламинат Греди и Пол Плевни, Меѓу Другите ги Користи. Т

15x5 Црна Обланда Главата Структурни Заостануваат Завртки. Се користи за Дневник за Изградба, Дрва на Кадрирање, Ламинат

DEN 886.80
Износ
Во продавницата.

Димензии : Бунари со дијаметар ~.203" - Глава Дијаметар ~.644" - Должина ~5.0" - T30 Torx/Star Диск.ACQ Компатибилен Слој за Надворешна или Внатрешна Употреба - 1,000 Час Сол Спреј Тестирани Без Неуспех.Термички обработени појачани челик за висока затегнувачка цврстина и висока сила на смолкнување.

За производот

Слични предлози