• Ново
Безжична Тастатура и Глушец Комбо Сет, 2.4 G Безжична Тастатура и 800/1000/1200 DPI Оптички Глушец за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, Сребрена Боја

Безжична Тастатура и Глушец Комбо Сет, 2.4 G Безжична Тастатура и 800/1000/1200 DPI Оптички Глушец за Лаптоп КОМПЈУТЕР,

DEN 878.16
Износ
Во продавницата.

Жешко копче операција : FN+F копчињата со броеви може да користите различни функции.УДОБНО РАКА ЧУВСТВО : Лесен и компактен, удобно да се справи со, лесен за носење, и безжична дизајн е полесно да се користи.БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА : Со ергономски дизајн, на тастатурата има навалите агол, и пишување позиција е удобно.4 G Безжична Тастатура и Глушец Комбо Материјал : ABS + PC Производ во Боја : Сребро Производ Тежина : Околу. Овој производ е предаден без батерии, и на потребите на клиентите за купување на две ААА батерии и две АА батерии за бекап.0 оз Метод на Конекција : Безжичен приемник конекција за Пренос на Далечина : За 10m/32.8 ft Безжичен Пренос Фреквенција : 24 GHz Батеријата Спецификации : Тастатура : 2x AA Батерија (не се вклучени); Глувчето : 2x AAA Батерија (не се вклучени) Работна Температура : -10-55°c Број на Копчиња : 102 Глувчето за DPI : 800/1000/1200 Компатибилен Систем : Windows Xp/7/8/10 (32/64bit), за OS X V10.Како да го Користите : 1.0 Пакет Листа : 1 x Тастатура 1 x Глувчето 1 x USB Приемник.2, за Андроид 4.Вклучете го вклучите глушец, тастатура и глушец ќе бидат спарени, а потоа приклучете го приемникот земени од батеријата жлебот на тастатурата на уредот да се користи глувчето и тастатурата автоматски ќе биде поврзан со уредот, а потоа можете да ги користите тастатурата и глувчето за да го спарите уредот Да продолжи.

За производот

Item Type:
2.4G Wireless Keyboard and Mouse Combo
Material:
ABS + PC
Product Color:
Silver
Product Weight:
Approx. 568g / 20.0oz
Connection Method:
Wireless receiver connection
Transmission Distance:
About 10m/32.8ft
Wireless Transmission Frequency:
24GHz
Battery Specifications:
Keyboard
Working Temperature:
-10-55°c
Number of Keys:
102
Mouse DPI:
800/1000/1200
Compatible System:
For Windows Xp/7/8/10 (32/64bit), for OS X V10.2, for Android 4.0
Package List:
1 x Keyboard :
1 x Mouse :
1 x USB Receiver :

Слични предлози