• Ново
Бебињата/Деца Ткаеше Сјајот HTV (13.33 x 36) - Азбука Бебе

Бебињата/Деца Ткаеше Сјајот HTV (13.33 x 36) - Азбука Бебе

DEN 867.60
Износ
Во продавницата.

Апликацијата Инструкции (топлина притиснете) Намалување материјал – не огледало!Плевел вишокот материјал Маска со ХТ-Маска за Сјај Загрејте облека за 2-3 секунди се Применуваат дизајн во 320°F/160°C Употреба среден притисок за 15-20 секунди Кора превозникот топло.Ткаеше Vinyls се Применуваат за : 100% памук Поли/памук мешавини 100% полиестер Кожа Lycra/spandex.Намалување на Моделот Страна и НЕ ОГЛЕДАЛО.По катира вишокот на винил, ќе се применуваат TTD Лесно Маска за пренос на дизајн исклучување на поддршка и место на вашиот облека со лицето нагоре.Cricut : Ножот : Стандардната Поставка : На Железо.Силуета Камео : Ножот : Стандард, 4 Материјал : Преносот На Топлината, Мазна Брзина : 8 Сила : 11.

За производот

Слични предлози