• Ново
Dickson SK550 Монета-Големина Температура Data Logger (Пакување од 12)

Dickson SK550 Монета-Големина Температура Data Logger (Пакување од 12)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 5.0 "L X 5.0" W Х5.0 " H. Точка Пакет Тежина : 0.800 lbs.Земја На Потекло : Сад.Dickson SK550 Монета-големина Температура Data Logger (Пакување од 12).

За производот

Слични предлози