• Ново
HBWZ Андроид 10.0 Седна Nav Автомобил Стерео 2 Din Радио за Рено L90 2004-2009 GPS Навигација 9in Главата Единица MP5 Мултимедијален Плеер Видео Приемник со 4G/5G WiFi DSP Carplay

HBWZ Андроид 10.0 Седна Nav Автомобил Стерео 2 Din Радио за Рено L90 2004-2009 GPS Навигација 9in Главата Единица MP5 Мултимедијален

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Со ажурирани податоци во навигацискиот стан, нема да се изгуби повторно додека возите.Rear view camera(опционално).5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth / built-in GPS / FM предавателот / мобилен телефон / MP3 плеер / радио тјунер / екран на допир / TVSpecial функција : вграден звучник / микрофон / Wifi функција / support воланот контрола / 3 G / 4 G /5 G network Built-in DSP : support Mirror линк : support DAB : Support RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Original радар се прикаже : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и lines Reminder : инсталација на опрема потребна одредена технологија и стручни знаења, можете да одат на професионална автомобил измена работилница за да добие помош од професионална инсталација инженер.0 оперативен систем, ефикасна quad-core / octa-core процесор со 1 GB / 4 GB / 6 GB RAM меморија, 16 GB / 64 GB / 128 GB ROM, со одлични перформанси, побрз и постабилен. * МУЛТИ-ФУНКЦИИ : интегриран автомобил стерео МИКРОФОН во Андроид 10. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување.0 поддржува GPS/Bluetooth 4. * ANDROID АВТОМОБИЛ СТЕРЕО : најновите Андроид 10.Оперативен систем : Android 10.

За производот

Слични предлози